Kontrast:   normalny wysoki  |  obrazy:   kolorowe czarno-białe  |  Normalny układ strony Szeroki układ strony  |  A- A A+

tel. 22 729 89 15   nok@nok.pl

21.Konkurs Plastyczny EKO Palma i Pisanka


Zapraszamy do udziału w XXI Gminnym konkursie Plastycznym EKO Palma i Pisanka.

 

 

regulamin konkursu

 

 

Protokół z posiedzenia komisji konkursowej

XXI Gminnego Konkursu Plastycznego EKO "Pisanka i Palma".

 

W dniu 30.03.2022 r. jury w składzie: Olga Cieślak (NOK, artysta plastyk) Mieczysław Sławomir Ciechomski (Prezes PU Hetman) Paulina Kresa (Dyrektor Administracyjny PU Hetman) zapoznało się z się pracami XXI Gminnego Konkursu Plastycznego "Pisanka i Palma organizowanego przez Nadarzyński Ośrodek Kultury oraz PU Hetman.

 

Do konkursu zgłoszono 71 prac, w tym poza konkursem 1 praca (użycie gotowych elementów).

Jury podkreśla, że poziom tegorocznego konkursu był bardzo wysoki.

Ostatecznie Jury postanowiło przyznać następujące nagrody i wyróżnienia:

 

 

PISANKA WIELKANOCNA

 

 

KATEGORIA INDYWIDUALNA:

 

I Kategoria do 6 lat (praca indywidualna)

 

 

Brak zgłoszonych prac

 

II Kategoria 7-10 lat (praca indywidualna)

 

Miejsce I

 

Julia Boczkowska

 

Miejsce II

 

Julia Ciąćka

 

Miejsce III

 

Mikołaj Wadowiec

 

 

III Kategoria 11-15 lat (praca indywidualna)

 

 

Miejsce I

 

Wiktoria Szydłowska

 

Miejsce II

 

Katarzyna Friedrich

 

 

Miejsce III

 

Ewelina Baran

 

ex aequo

 

Laura Leniarska

 

 

KATEGORIA ZBIOROWA:

 

 

I Kategoria do 6 lat (praca grupowa)

 

Miejsce I

 

Przedszkole Niepubliczne Maluch w Nadarzynie, Grupa Pszczółki

 

Miejsce II

 

Publiczne Przedszkole w Wolicy grupa 5-6 lat „Mądre Sowy”

 

Miejsce III

 

Przedszkole Publiczne w Młochowie, Grupa Biedronki

 

 

 

II Kategoria 7-10 lat (praca zbiorowa)

 

Brak zgłoszonych prac w tej kategorii

 

 

 

III Kategoria 11-15 lat (praca zbiorowa)

 

Miejsce I

 

Paweł Klinowski, Marek Klinowski

 

 

Miejsce II

 

Nadia Mularczyk, Helena Linde SP Młochów

 

 

Miejsce III

 

Kinga Karolak, Krystian Karolak, SP Rusiec

 

 

 

 

 

 

 

 

PALMA WIELKANOCNA

 

 

KATEGORIE INDYWIDUALNE:

 

 

I Kategoria do 6 lat PRACA INDYWIDUALNA

 

Brak zgłoszonych prac

 

 

II Kategoria 7-10 lat PRACA INDYWIDUALNA

 

 

Miejsce I

 

Oliwia Mlekicka

 

Miejsce II

 

Borys Dawidowski-Lacheta

 

 

Miejsce III

 

Hubert Klotz

 

 

 

III Kategoria od 11-15 lat

 

Miejsce I

 

Krystyna Perkowska

 

Miejsce II

 

Ula Kuligowska

 

Miejsce III

 

Klara Skubiszewska

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KATEGORIE ZBIOROWE:

 

I Kategoria do 6 lat (zbiorowa)

 

Miejsce I

Niepubliczne Przedszkole „Jupik” w Nadarzynie, Grupa Zielona

 

Miejsce II

 

Oddział Przedszkolny Szkoły Podstawowej w Kostowcu

 

Miejsce III

 

Przedszkole Niepubliczne „Maluch” w Nadarzynie”

 

 

 

II Kategoria 7-10 lat (zbiorowa)

 

Miejsce I

 

Grupa Świetlicowa 1, ZSP w Ruścu

 

Miejsce II

 

Kasjana Zarychta, Alicja Bazga, Aleksandra Pragłowska

 

Miejsce III

 

Zuzia Szczepanik, Aleksandra Nowak

 

 

III Kategoria 11-15 lat (praca zbiorowa)

 

Miejsce I

 

Koło Plastyczne ze Szkoły Podstawowej im Witolda Doroszewskiego w Nadarzynie

 

Miejsce II

 

Ilona Kryszczuk, Lena Kryszczuk, Liliana Wojniak

 

Miejsce III

 

Oliwia i Paulina Wojtowicz


 

©2016 Nadarzyński Ośrodek Kultury

Deklaracja Dostępności

Archiwalna strona www: archiwum.nok.pl