Kontrast:   normalny wysoki  |  obrazy:   kolorowe czarno-białe  |  Normalny układ strony Szeroki układ strony  |  A- A A+

tel. 22 729 89 15   nok@nok.pl

Konkurs Plastyczny


regulamin

karta zgłoszenia

 

 

 

Protokół z posiedzenia komisji konkursowej

 

 

W dniu 9.12.2020 r. jury w składzie: Olga Cieślak (NOK, artysta plastyk),

Dorota Suwalska (NOK, artysta plastyk), Mieczysław Sławomir Ciechomski

(Prezes PU Hetman) Dorota Betko (Kierownik działu komunikacji zewnętrznej i reklamy PU Hetman),

zapoznało się z się pracami zgłoszonymi na organizowany przez Nadarzyński Ośrodek Kultury,

oraz PU Hetman, XXIII Konkurs Plastyczny,,EKO- Szopka Bożonarodzeniowa”.

Do konkursu zgłoszono 33 szopki. Poza konkursem pokazane zostały prace zdyskwalifikowane

(wykorzystanie w pracy gotowych figurek, prace indywidualne).

 

Jury podkreśla, że poziom tegorocznego konkursu był bardzo wysoki.

Ostatecznie Jury postanowiło przyznać następujące nagrody i wyróżnienia:

 

 

Kategoria „Przedszkole”

 

Miejsce I

 

Gminny Żłobek nr 1 „Zaczarowany Ogród” w Ruścu, Grupa IV Elfiki, opiekun Marta Wrona, Alla Beńko

 

Miejsce II

 

Przedszkole Niepubliczne Sióstr Rodziny Maryii w Kostowcu, Grupa Żuczki, opiekun Agnieszka Woźniak

 

Miejsce III

 

Jupik Przedszkole Niepubliczne, Grupa Żółta, opiekun Agnieszka Leszko

 

Wyróżnienia:

 

  • Oddział Przedszkolny w Szkole Podstawowej w Młochowie, Grupa 6-latków, opiekun Anna Spinek
  • Przedszkole Publiczne w Wolicy, Grupa „Mądre Sowy”, opiekun Monika Kucińska, Aleksandra Przepiórkowska

Kategoria „Klasa: 0 – III”

 

Miejsce I

 

Magdalena Przygoda, Elzbieta Przygoda, Laura Kłopocka, opiekun Damian Przygoda

 

Ex quo

 

Miejsce I

 

ZSP im. Marii Skołodowskiej-Curie w Ruścu, Świetlica Grupa IX, opiekun Agnieszka Górska

 

Kategoria „Klasa: IV – VIII”

 

Miejsce I

 

Antonina Wojniak, Oliwia Michalczyk, Patrycja Chomontowska

 

Miejsce II

 

Karolina Wasilewska, Łukasz Wasilewski, opiekun Ewelina Wasilewska

 

Ex quo

 

Miejsce II

 

Nikola Omen, Emilia Omen, Amelia Omen, opiekun Agata Miłosz-Omen

 

Miejsce III

 

Krystian Karolak, Adam Kiliński, opiekun Agnieszka Karolak

 

Wyróżnienia:

 

  • Jakub Karbowski, Piotr Stępień, opiekun Monika Karbowska, Joanna Stępień
  • Natasza Lasecka, Iza Chomontowska, opiekun Justyna Lasecka
  • Urszula i Jakub Kuligowscy, opiekun Grzegorz Kuligowski
  • Oliwia Wojtowicz, Paulina Wojtowicz, opiekun Dagmara Łysakowska-Wojtowicz

 


 

©2016 Nadarzyński Ośrodek Kultury

Deklaracja Dostępności

Archiwalna strona www: archiwum.nok.pl