Kontrast:   normalny wysoki  |  obrazy:   kolorowe czarno-białe  |  Normalny układ strony Szeroki układ strony  |  A- A A+
Nadarzyński Ośrodek Kultury
kontakt: tel. 22 729 89 15   /   e-mail: nok@nok.pl

Konkurs Plastyczny

regulamin

karta zgłoszenia

 

 

 

Protokół z posiedzenia komisji konkursowej

 

 

W dniu 9.12.2020 r. jury w składzie: Olga Cieślak (NOK, artysta plastyk),

Dorota Suwalska (NOK, artysta plastyk), Mieczysław Sławomir Ciechomski

(Prezes PU Hetman) Dorota Betko (Kierownik działu komunikacji zewnętrznej i reklamy PU Hetman),

zapoznało się z się pracami zgłoszonymi na organizowany przez Nadarzyński Ośrodek Kultury,

oraz PU Hetman, XXIII Konkurs Plastyczny,,EKO- Szopka Bożonarodzeniowa”.

Do konkursu zgłoszono 33 szopki. Poza konkursem pokazane zostały prace zdyskwalifikowane

(wykorzystanie w pracy gotowych figurek, prace indywidualne).

 

Jury podkreśla, że poziom tegorocznego konkursu był bardzo wysoki.

Ostatecznie Jury postanowiło przyznać następujące nagrody i wyróżnienia:

 

 

Kategoria „Przedszkole”

 

Miejsce I

 

Gminny Żłobek nr 1 „Zaczarowany Ogród” w Ruścu, Grupa IV Elfiki, opiekun Marta Wrona, Alla Beńko

 

Miejsce II

 

Przedszkole Niepubliczne Sióstr Rodziny Maryii w Kostowcu, Grupa Żuczki, opiekun Agnieszka Woźniak

 

Miejsce III

 

Jupik Przedszkole Niepubliczne, Grupa Żółta, opiekun Agnieszka Leszko

 

Wyróżnienia:

 

  • Oddział Przedszkolny w Szkole Podstawowej w Młochowie, Grupa 6-latków, opiekun Anna Spinek
  • Przedszkole Publiczne w Wolicy, Grupa „Mądre Sowy”, opiekun Monika Kucińska, Aleksandra Przepiórkowska

Kategoria „Klasa: 0 – III”

 

Miejsce I

 

Magdalena Przygoda, Elzbieta Przygoda, Laura Kłopocka, opiekun Damian Przygoda

 

Ex quo

 

Miejsce I

 

ZSP im. Marii Skołodowskiej-Curie w Ruścu, Świetlica Grupa IX, opiekun Agnieszka Górska

 

Kategoria „Klasa: IV – VIII”

 

Miejsce I

 

Antonina Wojniak, Oliwia Michalczyk, Patrycja Chomontowska

 

Miejsce II

 

Karolina Wasilewska, Łukasz Wasilewski, opiekun Ewelina Wasilewska

 

Ex quo

 

Miejsce II

 

Nikola Omen, Emilia Omen, Amelia Omen, opiekun Agata Miłosz-Omen

 

Miejsce III

 

Krystian Karolak, Adam Kiliński, opiekun Agnieszka Karolak

 

Wyróżnienia:

 

  • Jakub Karbowski, Piotr Stępień, opiekun Monika Karbowska, Joanna Stępień
  • Natasza Lasecka, Iza Chomontowska, opiekun Justyna Lasecka
  • Urszula i Jakub Kuligowscy, opiekun Grzegorz Kuligowski
  • Oliwia Wojtowicz, Paulina Wojtowicz, opiekun Dagmara Łysakowska-Wojtowicz

 



Aktualności

19.02.2023
Salon Poezji K40 "Natalie" Charles Aznavour
Czyta: Wiktor Zborowski
Śpiew: Katarzyna Łochowska
Pianino: Marcin Mazurek
03.02.2023
Kino Nokowe - pokaz filmu "Stambuł bez smyczy"
Prawdziwe kino, tylko czas, mijani ludzie i tajemnica życia zamknięta w
ciele samotnego psa....
29.01.2023
NADARZYN GRA 18 lat Z WOŚP!
W ubiegłym roku zebraliśmy ponad 40 tysięcy złotych. Przez wszystkie lata zbiórki udało nam się zebrać ponad 500 tysięcy złotych!!!
29.01.2023
31. Finał WOŚP
Przedłużamy termin zbiórki do 18 stycznia
26.01.2023
Wyjazd do Muzeum Polin
Nadarzyński Ośrodek KULTURY ORGANIZUJE WYJAZD dla osób dorosłych do MUZEUM POLIN 1000 lat historii Żydów polskich od średniowiecza do współczesności
wszystkie aktualności