Protokół z posiedzenia komisji konkursowej
XXI Gminnego Konkursu Plastycznego EKO "Pisanka i Palma".
W dniu 30.03.2022 r. jury w składzie: Olga Cieślak (NOK, artysta plastyk) Mieczysław Sławomir Ciechomski (Prezes PU Hetman) Paulina Kresa (Dyrektor Administracyjny PU Hetman) zapoznało się z się pracami XXI Gminnego Konkursu Plastycznego "Pisanka i Palma organizowanego przez Nadarzyński Ośrodek Kultury oraz PU Hetman.
Do konkursu zgłoszono 71 prac, w tym poza konkursem 1 praca (użycie gotowych elementów).
Jury podkreśla, że poziom tegorocznego konkursu był bardzo wysoki.
Ostatecznie Jury postanowiło przyznać następujące nagrody i wyróżnienia:
PISANKA WIELKANOCNA
KATEGORIA INDYWIDUALNA:
I Kategoria do 6 lat (praca indywidualna)
Brak zgłoszonych prac
II Kategoria 7-10 lat (praca indywidualna)
Miejsce I
Julia Boczkowska
Miejsce II
Julia Ciąćka
Miejsce III
Mikołaj Wadowiec
III Kategoria 11-15 lat (praca indywidualna)
Miejsce I
Wiktoria Szydłowska
Miejsce II
Katarzyna Friedrich
Miejsce III
Ewelina Baran
ex aequo
Laura Leniarska
KATEGORIA ZBIOROWA:
I Kategoria do 6 lat (praca grupowa)
Miejsce I
Przedszkole Niepubliczne Maluch w Nadarzynie, Grupa Pszczółki
Miejsce II
Publiczne Przedszkole w Wolicy grupa 5-6 lat „Mądre Sowy”
Miejsce III
Przedszkole Publiczne w Młochowie, Grupa Biedronki
II Kategoria 7-10 lat (praca zbiorowa)
Brak zgłoszonych prac w tej kategorii
III Kategoria 11-15 lat (praca zbiorowa)
Miejsce I
Paweł Klinowski, Marek Klinowski
Miejsce II
Nadia Mularczyk, Helena Linde SP Młochów
Miejsce III
Kinga Karolak, Krystian Karolak, SP Rusiec
PALMA WIELKANOCNA
KATEGORIE INDYWIDUALNE:
I Kategoria do 6 lat PRACA INDYWIDUALNA
Brak zgłoszonych prac
II Kategoria 7-10 lat PRACA INDYWIDUALNA
Miejsce I
Oliwia Mlekicka
Miejsce II
Borys Dawidowski-Lacheta
Miejsce III
Hubert Klotz
III Kategoria od 11-15 lat
Miejsce I
Krystyna Perkowska
Miejsce II
Ula Kuligowska
Miejsce III
Klara Skubiszewska
KATEGORIE ZBIOROWE:
I Kategoria do 6 lat (zbiorowa)
Miejsce I
Niepubliczne Przedszkole „Jupik” w Nadarzynie, Grupa Zielona
Miejsce II
Oddział Przedszkolny Szkoły Podstawowej w Kostowcu
Miejsce III
Przedszkole Niepubliczne „Maluch” w Nadarzynie”
II Kategoria 7-10 lat (zbiorowa)
Miejsce I
Grupa Świetlicowa 1, ZSP w Ruścu
Miejsce II
Kasjana Zarychta, Alicja Bazga, Aleksandra Pragłowska
Miejsce III
Zuzia Szczepanik, Aleksandra Nowak
III Kategoria 11-15 lat (praca zbiorowa)
Miejsce I
Koło Plastyczne ze Szkoły Podstawowej im Witolda Doroszewskiego w Nadarzynie
Miejsce II
Ilona Kryszczuk, Lena Kryszczuk, Liliana Wojniak
Miejsce III
Oliwia i Paulina Wojtowicz
protokół z konkursu do pobrania