Kontrast:   normalny wysoki  |  obrazy:   kolorowe czarno-białe  |  Normalny układ strony Szeroki układ strony  |  A- A A+
Nadarzyński Ośrodek Kultury
kontakt: tel. 22 729 89 15   /   e-mail: nok@nok.pl

Serduszka na Walentynki

7, 8 i 14 lutego 2020 r. w świetlicy NOK w Wolicy odbywały się warsztaty pt. ”Serduszka na Walentynki”.

 

Serce powszechnie uważane jest za symbol miłości, niewinności i oddania. Chcąc sprawić przyjemność naszym najbliższym postanowiliśmy, własnoręcznie wykonać upominki w kształcie serca. Skorzystaliśmy w tym celu z różnych technik plastycznych. Malowaliśmy plasteliną, wyklejaliśmy kulkami z krepiny, korzystaliśmy z papieru wycinankowego oraz koralików do zaprasowywania. To genialna i bardzo wciągająca zabawa.

 

Uczestnicy zajęć bardzo zaangażowali się w wykonanie swoich prac. Każdy starał się żeby jego praca była najładniejsza. Można je zobaczyć na zdjęciach. Ważnym elementem był udział rodziców w tych warsztatach, za co im serdecznie dziękuję i zapraszam na następne. W piątek 14 lutego w Dzień Świętego Walentego dzieci po ukończeniu prac wręczyły je swoim najbliższym i złożyły serdeczne życzenia.

 

Mam nadzieję, że sprawiły one wszystkim obdarowanym wielką przyjemność.Aktualności

19.02.2023
Salon Poezji K40 "Natalie" Charles Aznavour
Czyta: Wiktor Zborowski
Śpiew: Katarzyna Łochowska
Pianino: Marcin Mazurek
03.02.2023
Kino Nokowe - pokaz filmu "Stambuł bez smyczy"
Prawdziwe kino, tylko czas, mijani ludzie i tajemnica życia zamknięta w
ciele samotnego psa....
29.01.2023
NADARZYN GRA 18 lat Z WOŚP!
W ubiegłym roku zebraliśmy ponad 40 tysięcy złotych. Przez wszystkie lata zbiórki udało nam się zebrać ponad 500 tysięcy złotych!!!
29.01.2023
31. Finał WOŚP
Przedłużamy termin zbiórki do 18 stycznia
26.01.2023
Wyjazd do Muzeum Polin
Nadarzyński Ośrodek KULTURY ORGANIZUJE WYJAZD dla osób dorosłych do MUZEUM POLIN 1000 lat historii Żydów polskich od średniowiecza do współczesności
wszystkie aktualności