Ikona Facebook Kontrast:   normalny wysoki  |  obrazy:   kolorowe czarno-białe  |  Normalny układ strony Szeroki układ strony  |  A- A A+
Nadarzyński Ośrodek Kultury
kontakt: tel. 22 729 89 15   /   e-mail: nok@nok.pl
BIP Ustawienia dostępności

Wakacje w świetlicy

Lada chwila wakacje i dużo wolnego czasu. Kolejny raz serdecznie zapraszamy do świetlicy NOK w Rozalinie dzieci od 7 roku życia na zajęcia wakacyjne. Każdego miesiąca odbędą się w naszej świetlicy dwa 4 dniowe cykle zajęć dla dzieci w godzinach przed obiadowych (9:30- 13:30) od wtorku do piątku.

W pierwszym i w trzecim tygodniu lipca będziemy rysować i malować. Choć są to najzwyklejsze rzeczy na świecie wcale takimi nie są. Każda dziedzina sztuki jest wyrazem przeżyć, obserwacji a także poznania samego siebie; jest niemym i bardzo szczerym językiem wypowiedzi, który będziemy wykorzystywać do twórczego spędzania czasu. Będziemy rysować kredkami, flamastrami, patykami, węglem a także pastelami. Spróbujemy też malować farbami akwarelowymi.

W kolejnym miesiącu 1 i 3 tygodniu sierpnia planujemy dwa 4-dniowe cykle zajęć z malarstwa w plenerze, oczywiście jeśli pozwoli na to pogoda. Zajęcia dedykowane są dla dwóch grup wiekowych dzieci – 7-10 letnich – 1 tydzień sierpnia, oraz młodzieży – 3 tydzień sierpnia. Poznamy technikę malarstwa akrylowego na płótnach lub tekturach. Pozostałe tygodnie: 2 i 4 lipca, oraz 2 i 4 sierpnia świetlica będzie działa od wtorku do piątku w godzinach popołudniowych (14:30 do 18, lub 20) głównie dla dorosłych. W lipcu skorzystają oni ze środowych i piątkowych zajęć ceramicznych z p. Kasią Przywecką, natomiast w sierpniu spróbujemy naszych sił w malarstwie w plenerze.Aktualności

19.05.2024
Zapraszamy na spektakl „Sztuka o czymś”
Grupę Teatralną tworzy młodzież polsko-ukraińska, która poszukuje recepty na szczęście.
28.04.2024
Z cyklu KONCERTOWANIE zapraszamy na "Bajkowy koncert"
- z piosenkami z najpiękniejszych i najpopularniejszych bajek
Porozmawiajmy o drzewach…
Porozmawiajmy o drzewach… w zespole pałacowo-parkowym w Młochowie
26.04.2024
Wyjazd na sztukę "Wzrusz moje serce"
Nadarzyński Ośrodek Kultury organizuje wyjazd na sztukę "Wzrusz moje serce" w Teatrze Ateneum. Zapraszamy do zapisów!
25.04.2024
Wykład na temat pozytywnych wątków z historii polsko-japońskiej
Zapraszamy na prelekcję dr Olgi Barbasiewicz pt. "Przyjaźń polsko-japońska jako podstawa do budowania relacji dwustronnych, czyli o zabawnych wydarzeniach z historii relacji między Polską a Japonią"
wszystkie aktualności