Kontrast:   normalny wysoki  |  obrazy:   kolorowe czarno-białe  |  Normalny układ strony Szeroki układ strony  |  A- A A+

tel. 22 729 89 15   nok@nok.pl

Wystawa „Natura i batiki”


 

"'Przyroda oczyszcza ze złych emocji. Staram się by moje prace miały podobną siłę i charakter, by koiły zmysły tak jak czyni to natura i pomagały oderwać się od problemów ludzkiego świata.' – mówi Olga Cieślak, artystka, malarka i twórczyni batików, które od 23 stycznia będzie można zobaczyć w Galerii 51 m2 w NOK. Nie można w tym miejscu nie dodać, że Olga jest również instruktorką Nadarzyńskiego Ośrodka Kultury." (fragment wywiadu zamieszczonego w "Wiadomościach Nadarzyńskich")

 

Nie wiemy jeszcze, czy 23 stycznia prace artystki będzie można obejrzeć on-line czy w realu. Nie wiemy czy prezentacji towarzyszył będzie wernisaż, finisaż czy może internisaż (impreza odbywająca się w trakcie trwania wystawy). Zdecydowaliśmy jednak, że niezależnie od okoliczności otwieramy galerię. Serdecznie zapraszamy na pierwszą wystawę po spowodowanej "zamrożeniem" przerwie. Wszelkie potrzebne informacje będziemy podawać na bieżąco. Zaglądajcie Państwo na bloga galerii: http://galeria51m2.blogspot.com/

 

Olga Cieślak - ur. 1980 r. w Milanówku. Absolwentka Państwowego Liceum Sztuk Plastycznych im. Wojciecha Gersona w Warszawie oraz Wydziału Form Przemysłowych i Architektury Wnętrz na Akademii Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi.

 

Instruktorka i autorka projektu rodzinnych warsztatów batikowych w plenerze „W słońcu malowane” w Milanówku w latach 2013-2017, a także od 2014 r. instruktor Nadarzyńskiego Ośrodka Kultury.

 

Autorka 16 wystaw indywidualnych, na których prezentowała grafiki, rysunki, obrazy olejne a także batiki.


 

©2016 Nadarzyński Ośrodek Kultury

Deklaracja Dostępności

Archiwalna strona www: archiwum.nok.pl